С радост представихме пред родителите новооткритите STEM кабинети в училището! 

По време на събитието бяха проведени два открити урока 👩‍🏫👨‍🏫, които демонстрираха възможностите за съвременно и интерактивно обучение. Гостите имаха възможност да се запознаят и с работата в дигиталното студио 🎥🎙️, където беше направена впечатляваща демонстрация на използваните технологии.

✨ Благодарим на всички родители за проявения интерес и подкрепа! 🤝 Убедени сме, че новата СТЕМ среда ще допринесе за развитието на знанията, уменията и креативността на нашите ученици.

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *